wtorek, 1 stycznia 2013

Kot jaki jest każdy widzi

Proszę Państwa oto kociarstwo, kolektyw ten składa się ze sztuk dwóch:Pestka, ponaddwuipółletni pół-dzikus, zwana Księżniczką Rozjebundą tudzież Piszczkiem Płaczkiem.
Charakterna, chadza własnymi drogami, boi się ptaków i pralki. Ludzi nie lubi, z małym wyjątkiem domowników. Wybredna, kapryśna, jak na prawdziwą księżniczkę przystało. Niepodzielnie rządzi młodzieżą w osobie Arbuza.Arbuz, półroczny kocur o wdzięcznej rudej maści, z brudną prawą, tylną łapą. Zwany pieszczotliwie Arbuzem Dzyndzlem I oraz Pospolitą Materią Ciamkającą. Uroczy pieszczoch pcha się na każde kolana i daje głaskać każdej ręce. Słodszy niż wata cukrowa i uwielbiający zabawy z Pestką. Zabawy oczywiście polegają na '' ja Cię zaczepiam jak śpisz a Ty na mnie prychasz''.

Nie dajcie się zwieść, ta urocza dwójka to parka niezłych bandziorów, z tendencją do psucia wszystkiego, co należy do mnie.

3 komentarze:

 1. Mam nadzieję że jakąś znajdziesz! :D
  Jejku, Arbuz przesłodki, Pestka również! Mój kociak też smakowy - Cynamon. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby :D poszperam u babci :) Cynamon ^^ lubię to! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. cudne masz kociska!Rudasek jest słodziaszczy,ale panna jednooka podbiła moje serce!u mnie w domu też są 2 koty:kocur Kuba i kotka Roxy,od małego prawie ślepa :)

  OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiadać na każdy komentarz, odpowiedzi spodziewaj się na swoim blogu :)
Komentarze w stylu: "Fajny blog, obserwujemy?" będą od razu usuwane.